T520Y687M004ATE015
KEMETKEMET
T520Y687M004ATE015 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 680UF 4V 2917
Φύλλα δεδομένων: T520Y687M004ATE015.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T520Y687M004ATE015 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 680UF 4V 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40179 pcs Φύλλο δεδομένων T520Y687M004ATE015.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά KO-CAP® T520 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Αλλα ονόματα 399-5273-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 51 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός Y
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.157" (4.00mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 15 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 680µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 15 mOhm @ 100kHz χωρητικότητα 680µF