T520B157M003ASE070
KEMETKEMET
T520B157M003ASE070 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 150UF 3V 3528
Φύλλα δεδομένων: T520B157M003ASE070.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T520B157M003ASE070 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 150UF 3V 3528 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5211 pcs Φύλλο δεδομένων T520B157M003ASE070.pdf
Τάση - Ονομαστική 3V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά KO-CAP® T520 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Αλλα ονόματα 399-3160-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 70 mOhm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 3V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm @ 100kHz
χωρητικότητα 150µF