T520A106M010AHE080
KEMETKEMET
T520A106M010AHE080 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 10UF 10V 1206
Φύλλα δεδομένων: T520A106M010AHE080.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T520A106M010AHE080 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 10UF 10V 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 137145 pcs Φύλλο δεδομένων T520A106M010AHE080.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά KO-CAP® T520 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Αλλα ονόματα 399-12326-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός A
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 80 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 1206 (3216 Metric) 80 mOhm @ 100kHz χωρητικότητα 10µF