T499D685K035ATE1K3
KEMETKEMET
T499D685K035ATE1K3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 6.8UF 35V 10% 2917
Φύλλα δεδομένων: T499D685K035ATE1K3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T499D685K035ATE1K3 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 6.8UF 35V 10% 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82978 pcs Φύλλο δεδομένων T499D685K035ATE1K3.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T499 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric) Αλλα ονόματα 399-5079-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 175°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.3 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 1.3 Ohm
χωρητικότητα 6.8µF