T499D336K016ATE800
KEMETKEMET
T499D336K016ATE800 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 33UF 16V 10% 2917
Φύλλα δεδομένων: T499D336K016ATE800.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T499D336K016ATE800 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 33UF 16V 10% 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72213 pcs Φύλλο δεδομένων T499D336K016ATE800.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T499 Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Αλλα ονόματα 399-5039-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 175°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 800 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 33µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm
χωρητικότητα 33µF