T499B156K010ATE3K5
KEMETKEMET
T499B156K010ATE3K5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 15UF 10V 10% 1411
Φύλλα δεδομένων: T499B156K010ATE3K5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T499B156K010ATE3K5 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 15UF 10V 10% 1411 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 208970 pcs Φύλλο δεδομένων T499B156K010ATE3K5.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά T499 Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Αλλα ονόματα 399-5015-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 175°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3.5 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 15µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm
χωρητικότητα 15µF