T498D476K010ATE600
KEMETKEMET
T498D476K010ATE600 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 47.0UF 10.0V SMD
Φύλλα δεδομένων: T498D476K010ATE600.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T498D476K010ATE600 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 47.0UF 10.0V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82392 pcs Φύλλο δεδομένων T498D476K010ATE600.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T498 Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 600 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 47µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm χωρητικότητα 47µF