T496D107M006ATE400
KEMETKEMET
T496D107M006ATE400 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 100UF 6.3V 20% 2917
Φύλλα δεδομένων: T496D107M006ATE400.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T496D107M006ATE400 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 100UF 6.3V 20% 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50586 pcs Φύλλο δεδομένων T496D107M006ATE400.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T496 Ακροαματικότητα COTS
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Αλλα ονόματα 399-3947-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm)
Χαρακτηριστικά Fail Safe with Built-in Fuse Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 100µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric)
χωρητικότητα 100µF