T496C105K050ATE5K5
KEMETKEMET
T496C105K050ATE5K5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 1UF 50V 10% 2312
Φύλλα δεδομένων: T496C105K050ATE5K5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T496C105K050ATE5K5 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 1UF 50V 10% 2312 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 100805 pcs Φύλλο δεδομένων T496C105K050ATE5K5.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά T496 Ακροαματικότητα COTS
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric)
Αλλα ονόματα 399-3923-2
T496C105K050AT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm)
Χαρακτηριστικά Fail Safe with Built-in Fuse Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 5.5 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 1µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2312 (6032 Metric) 5.5 Ohm
χωρητικότητα 1µF