T495X227K010ATE100
KEMETKEMET
T495X227K010ATE100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 220UF 10V 10% 2917
Φύλλα δεδομένων: T495X227K010ATE100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T495X227K010ATE100 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 220UF 10V 10% 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72489 pcs Φύλλο δεδομένων T495X227K010ATE100.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 10V
Τύπος Molded Ανοχή 220µF
Surface Mount Οικόπεδο - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή X
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά T495
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 2917 (7343 Metric)
Άλλα ονόματα 399-3900-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή T495X227K010ATE100
Ισόβια @ Temp. 100 mOhm Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Διευρυμένη περιγραφή 220µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10% Περιγραφή CAP TANT 220UF 10V 10% 2917
εφαρμογές 2000 Hrs @ 85°C