T495X107M016AHE080
KEMETKEMET
T495X107M016AHE080 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 100UF 16V 20% 2917
Φύλλα δεδομένων: T495X107M016AHE080.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T495X107M016AHE080 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 100UF 16V 20% 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 26759 pcs Φύλλο δεδομένων T495X107M016AHE080.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T495 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός X
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 80 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 100µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 80 mOhm
χωρητικότητα 100µF