T495X107K020ATE150
KEMETKEMET
T495X107K020ATE150 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 100UF 20V 10% 2917
Φύλλα δεδομένων: T495X107K020ATE150.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T495X107K020ATE150 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 100UF 20V 10% 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82632 pcs Φύλλο δεδομένων T495X107K020ATE150.pdf
Τάση - Ονομαστική 20V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T495 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric) Αλλα ονόματα 399-10395-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός X Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 150 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 100µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 150 mOhm χωρητικότητα 100µF