T495E107K020ATE085
KEMETKEMET
T495E107K020ATE085 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 100UF 20V 10% 2824
Φύλλα δεδομένων: T495E107K020ATE085.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T495E107K020ATE085 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 100UF 20V 10% 2824 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13868 pcs Φύλλο δεδομένων T495E107K020ATE085.pdf
Τάση - Ονομαστική 20V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Σειρά T495 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 2824 (7260 Metric) Αλλα ονόματα 399-4647-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός E Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.150" (3.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 85 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 100µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2824 (7260 Metric) 85 mOhm χωρητικότητα 100µF