T495C476M006ATE330
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 47UF 20% 6.3V 2312
Φύλλα δεδομένων: T495C476M006ATE330.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T495C476M006ATE330 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 47UF 20% 6.3V 2312 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76319 pcs Φύλλο δεδομένων T495C476M006ATE330.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά T495 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 330 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 330 mOhm @ 100kHz χωρητικότητα 47µF