T495C226K010ATE345
KEMETKEMET
T495C226K010ATE345 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 22UF 10V 10% 2312
Φύλλα δεδομένων: T495C226K010ATE345.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T495C226K010ATE345 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 22UF 10V 10% 2312 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88071 pcs Φύλλο δεδομένων T495C226K010ATE345.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά T495 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric) Αλλα ονόματα 399-10287-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 345 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 22µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 345 mOhm χωρητικότητα 22µF