T495A156M016ATE2K5
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 15UF 20% 16V 1206
Φύλλα δεδομένων: T495A156M016ATE2K5.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T495A156M016ATE2K5 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 15UF 20% 16V 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 187080 pcs Φύλλο δεδομένων T495A156M016ATE2K5.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά T495 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 47 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός A Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2.5 Ohm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 15µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 2.5 Ohm @ 100kHz χωρητικότητα 15µF