T494B157M004AS
KEMETKEMET
T494B157M004AS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 150UF 4V 20% 1411
Φύλλα δεδομένων: T494B157M004AS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T494B157M004AS Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 150UF 4V 20% 1411 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5924 pcs Φύλλο δεδομένων T494B157M004AS.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά T494 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric) Αλλα ονόματα 399-3345-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 150µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 1 Ohm
χωρητικότητα 150µF