T491X686M020ZT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 68.0UF 20.0V
Φύλλα δεδομένων: T491X686M020ZT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491X686M020ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 68.0UF 20.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61692 pcs Φύλλο δεδομένων T491X686M020ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 20V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός X Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 700 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 68µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm
χωρητικότητα 68µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491X686M020ZTZ084
T491X686M020ZTZ084