T491X685M050ZT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 6.8UF 20% 50V 2917
Φύλλα δεδομένων: T491X685M050ZT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491X685M050ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 6.8UF 20% 50V 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5279 pcs Φύλλο δεδομένων T491X685M050ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός X
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.173" (4.40mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 800 mOhm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm @ 100kHz
χωρητικότητα 6.8µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491X685K050AT2478
T491X685K050AT2478
Περιγραφή: CAP TANT 6.80UF 50.0V
Σε απόθεμα: 84594 pcs
Κατεβάστε: T491X685K050AT2478.pdf
RFQ
T491X685K050ZTZV10
T491X685K050ZTZV10
Σε απόθεμα: 77992 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
T491X685M050ZTZV10
T491X685M050ZTZV10