T491X227M010AT4053
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 220.UF 10.0V
Φύλλα δεδομένων: T491X227M010AT4053.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491X227M010AT4053 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 220.UF 10.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79134 pcs Φύλλο δεδομένων T491X227M010AT4053.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός X
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 500 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 220µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 500 mOhm χωρητικότητα 220µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491X227M010ZT
T491X227M010ZT
Περιγραφή: CAP TANT 220UF 10V 20% 2917
Σε απόθεμα: 4127 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
T491X227M010AT
T491X227M010AT