T491X226M035ATZ131
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 22.0UF 35.0V
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491X226M035ATZ131 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 22.0UF 35.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70804 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός X
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 700 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 22µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm χωρητικότητα 22µF