T491X226K035AT
KEMETKEMET
T491X226K035AT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 22UF 35V 10% 2917
Φύλλα δεδομένων: T491X226K035AT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491X226K035AT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 22UF 35V 10% 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88127 pcs Φύλλο δεδομένων T491X226K035AT.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric) Αλλα ονόματα 399-3816-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός X Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 700 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 22µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm χωρητικότητα 22µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491X226K035AT4106
T491X226K035AT4106
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP TANT 22.0UF 35.0V
Σε απόθεμα: 87546 pcs
Κατεβάστε: T491X226K035AT4106.pdf
RFQ
T491X226K035AH4160
T491X226K035AH4160
Σε απόθεμα: 56637 pcs
Κατεβάστε: T491X226K035AH4160.pdf
RFQ
T491X226K035AT2478
T491X226K035AT2478
Κατεβάστε: T491X226K035AT2478.pdf
T491X226K035AT4539
T491X226K035AT4539
Κατεβάστε: T491X226K035AT4539.pdf
T491X226K035AH
T491X226K035AH
Κατεβάστε: T491X226K035AH.pdf
T491X226K035AS
T491X226K035AS
Κατεβάστε: T491X226K035AS.pdf
T491X226K035AT4160
T491X226K035AT4160
Κατεβάστε: T491X226K035AT4160.pdf
T491X157M020ZT
T491X157M020ZT
Περιγραφή: CAP TANT 150UF 20% 20V 2917
Κατεβάστε: T491X157M020ZT.pdf
T491X226K035AT4777
T491X226K035AT4777
Κατεβάστε: T491X226K035AT4777.pdf
T491X226K035AG
T491X226K035AG
Κατεβάστε: T491X226K035AG.pdf
T491X226K035AT24787027
T491X226K035AT24787027
Κατεβάστε: T491X226K035AT24787027.pdf
Κατεβάστε: T491X226K035AH4162.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών