T491X157K016ZT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 150.UF 16.0V
Φύλλα δεδομένων: T491X157K016ZT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491X157K016ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 150.UF 16.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63616 pcs Φύλλο δεδομένων T491X157K016ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός X
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 500 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 150µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 500 mOhm χωρητικότητα 150µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491X157K016ZTZV10
T491X157K016ZTZV10
Σε απόθεμα: 103623 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
T491X157K016AT
T491X157K016AT
Περιγραφή: CAP TANT 150UF 16V 10% 2917
Σε απόθεμα: 73576 pcs
Κατεβάστε: T491X157K016AT.pdf
RFQ
T491X157K016ZTZV10Z022
T491X157K016ZTZV10Z022
Κατεβάστε:
T491X157K016ATAUTO
T491X157K016ATAUTO
Κατεβάστε: T491X157K016ATAUTO.pdf
T491X157K020AT7027
T491X157K020AT7027
Περιγραφή: CAP TANT 150.UF 20.0V
Κατεβάστε: T491X157K020AT7027.pdf
T491X157K016ZTZV11Z022
T491X157K016ZTZV11Z022