T491U336M016ZT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 33.0UF 16.0V
Φύλλα δεδομένων: T491U336M016ZT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491U336M016ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 33.0UF 16.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78001 pcs Φύλλο δεδομένων T491U336M016ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός U
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.059" (1.50mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 33µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1 Ohm χωρητικότητα 33µF