T491T336K006AT4153
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 33.0UF 6.0V
Φύλλα δεδομένων: T491T336K006AT4153.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491T336K006AT4153 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 33.0UF 6.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 128682 pcs Φύλλο δεδομένων T491T336K006AT4153.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός T
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 6 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 33µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 6 Ohm χωρητικότητα 33µF