T491S105K020AH
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 1.00UF 20.0V
Φύλλα δεδομένων: T491S105K020AH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491S105K020AH Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 1.00UF 20.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 157062 pcs Φύλλο δεδομένων T491S105K020AH.pdf
Τάση - Ονομαστική 20V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός S
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 18 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 1µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1206 (3216 Metric) 18 Ohm χωρητικότητα 1µF