T491D686K020AT7634
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 68.0UF 20.0V
Φύλλα δεδομένων: T491D686K020AT7634.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491D686K020AT7634 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 68.0UF 20.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85163 pcs Φύλλο δεδομένων T491D686K020AT7634.pdf
Τάση - Ονομαστική 20V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 700 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 68µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm χωρητικότητα 68µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491D686M004ZT
T491D686M004ZT
Περιγραφή: CAP TANT 68UF 20% 4V 2917
Σε απόθεμα: 5114 pcs
Κατεβάστε: T491D686M004ZT.pdf
RFQ
T491D686K016ZTZL11
T491D686K016ZTZL11
Περιγραφή: CAP TANT 68.0UF 16.0V
Σε απόθεμα: 159895 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
T491D686K020AT
T491D686K020AT
Περιγραφή: CAP TANT 68UF 20V 10% 2917