T491D685K025ZT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 6.80UF 25.0V
Φύλλα δεδομένων: T491D685K025ZT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491D685K025ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 6.80UF 25.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 191802 pcs Φύλλο δεδομένων T491D685K025ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.8 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 1.8 Ohm
χωρητικότητα 6.8µF