T491D476M016ZT
KEMETKEMET
T491D476M016ZT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 47UF 16V 20% 2917
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491D476M016ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 47UF 16V 20% 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5599 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric) Αλλα ονόματα 495-2251-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 800 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 47µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm
χωρητικότητα 47µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491D476M016ZGPB06
T491D476M016ZGPB06
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP TANT 47.0UF 16.0V
Σε απόθεμα: 77976 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
T491D476M016ZT7280
T491D476M016ZT7280
Κατεβάστε: T491D476M016ZT7280.pdf
RFQ
T491D476M016ZTAC00
T491D476M016ZTAC00
Κατεβάστε:
T491D476M016ZTAU007280
T491D476M016ZTAU007280
Κατεβάστε: T491D476M016ZTAU007280.pdf
T491D476M016AT7280
T491D476M016AT7280
Κατεβάστε: T491D476M016AT7280.pdf
T491D476M016ZG
T491D476M016ZG
Κατεβάστε: T491D476M016ZG.pdf
T491D476M016ZT7027
T491D476M016ZT7027
T491D476M016ZGZB06
T491D476M016ZGZB06
Κατεβάστε: T491D476M016AT7454.pdf
T491D476M016ZTAC01
T491D476M016ZTAC01
T491D476M016ZTAU00
T491D476M016ZTAU00
Κατεβάστε: T491D476M016ZTAU00.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών