T491D476M010AT4053
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 47.0UF 10.0V
Φύλλα δεδομένων: T491D476M010AT4053.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491D476M010AT4053 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 47.0UF 10.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 149395 pcs Φύλλο δεδομένων T491D476M010AT4053.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 800 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 47µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm χωρητικότητα 47µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491D476M010AT4042
T491D476M010AT4042
Σε απόθεμα: 214540 pcs
Κατεβάστε: T491D476M010AT4042.pdf
RFQ
T491D476M010AS
T491D476M010AS
Περιγραφή: CAP TANT 47UF 10V 20% 2917
Σε απόθεμα: 5930 pcs
Κατεβάστε: T491D476M010AS.pdf
RFQ
T491D476M010AT
T491D476M010AT
Κατεβάστε: T491D476M010AT.pdf
T491D476M010AT40537111
T491D476M010AT40537111