T491D476K016ZT
KEMETKEMET
T491D476K016ZT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 47UF 16V 10% 2917
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491D476K016ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 47UF 16V 10% 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4876 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric) Αλλα ονόματα 495-2250-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 800 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 47µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm
χωρητικότητα 47µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491D476K016ZT7280ZB02
T491D476K016ZT7280ZB02
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP TANT 47.0UF 16.0V
Σε απόθεμα: 172743 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
T491D476K016ZT7622
T491D476K016ZT7622
Κατεβάστε:
RFQ
T491D476K016ATPLP1
T491D476K016ATPLP1
T491D476K016ZT7280
T491D476K016ZT7280
Κατεβάστε: T491D476K016ZT7280.pdf
T491D476K016ZTAC00
T491D476K016ZTAC00
T491D476K016ZGZB06ZV10
T491D476K016ZGZB06ZV10
T491D476K016ZT7111
T491D476K016ZT7111