T491D475K050ZT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 4.70UF 50.0V
Φύλλα δεδομένων: T491D475K050ZT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491D475K050ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 4.70UF 50.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 98807 pcs Φύλλο δεδομένων T491D475K050ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.2 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 1.2 Ohm
χωρητικότητα 4.7µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491D475K050ATZQ017280
T491D475K050ATZQ017280
Σε απόθεμα: 109307 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
T491D475K050ZTZ012
T491D475K050ZTZ012
Σε απόθεμα: 81140 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
T491D475K050AT7622
T491D475K050AT7622
Κατεβάστε: T491D475K050AT7622.pdf
T491D475K050ZTZQ01
T491D475K050ZTZQ01
T491D475K050ZTAU00
T491D475K050ZTAU00
Κατεβάστε: T491D475K050ZTAU00.pdf
T491D475K050ATZQ01
T491D475K050ATZQ01
T491D475K050ZT7027ZQ01
T491D475K050ZT7027ZQ01
T491D475K050ZTZ067
T491D475K050ZTZ067
T491D475K050ATAUTO
T491D475K050ATAUTO
Κατεβάστε: T491D475K050ATAUTO.pdf
T491D475K050ZT7280
T491D475K050ZT7280
Κατεβάστε: T491D475K050ZT7280.pdf