T491D337M006AT2478
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 330.UF 6.0V
Φύλλα δεδομένων: T491D337M006AT2478.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491D337M006AT2478 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 330.UF 6.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82045 pcs Φύλλο δεδομένων T491D337M006AT2478.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 400 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 330µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 400 mOhm χωρητικότητα 330µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491D337M004AT
T491D337M004AT
Περιγραφή: CAP TANT 330.UF 4.0V
Σε απόθεμα: 82423 pcs
Κατεβάστε: T491D337M004AT.pdf
RFQ
T491D337M006ZT
T491D337M006ZT
Περιγραφή: CAP TANT 330UF 20% 6.3V 2917
Σε απόθεμα: 4062 pcs
Κατεβάστε: T491D337M006ZT.pdf
RFQ
T491D337M006AT
T491D337M006AT
Περιγραφή: CAP TANT 330UF 6.3V 20% 2917