T491D336M010AT4053
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 33.0UF 10.0V
Φύλλα δεδομένων: T491D336M010AT4053.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491D336M010AT4053 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 33.0UF 10.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 147088 pcs Φύλλο δεδομένων T491D336M010AT4053.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 800 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm χωρητικότητα 33µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491D336M010AT4121
T491D336M010AT4121
Σε απόθεμα: 180548 pcs
Κατεβάστε: T491D336M010AT4121.pdf
RFQ
T491D336M010AT
T491D336M010AT
Περιγραφή: CAP TANT 33UF 10V 20% 2917
Σε απόθεμα: 229852 pcs
Κατεβάστε: T491D336M010AT.pdf
RFQ
Κατεβάστε: T491D336M010AT2478.pdf
T491D336K035ZT7280
T491D336K035ZT7280
Περιγραφή: CAP TANT 33.0UF 35.0V
Κατεβάστε: T491D336K035ZT7280.pdf
T491D336M010AT40537683
T491D336M010AT40537683