T491D336K020ZT
KEMETKEMET
T491D336K020ZT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 33UF 20V 10% 2917
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491D336K020ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 33UF 20V 10% 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5203 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 20V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric) Αλλα ονόματα 495-2264-2
B45196H4336K409
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 800 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 33µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm
χωρητικότητα 33µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491D336K020AT4805
T491D336K020AT4805
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP TANT 33.0UF 20.0V
Σε απόθεμα: 108669 pcs
Κατεβάστε: T491D336K020AT4805.pdf
RFQ
T491D336K020ZTZS10
T491D336K020ZTZS10
Κατεβάστε:
RFQ
T491D336K020ZTZ012
T491D336K020ZTZ012
Κατεβάστε:
Κατεβάστε: T491D336K020AT4860.pdf
T491D336K020ZTAU00
T491D336K020ZTAU00
Κατεβάστε: T491D336K020ZTAU00.pdf
T491D336K020ZG
T491D336K020ZG
Κατεβάστε: T491D336K020ZG.pdf
T491D336K020ZTZB01
T491D336K020ZTZB01
T491D336K020ATAUTO
T491D336K020ATAUTO
Κατεβάστε: T491D336K020ATAUTO.pdf
T491D336K020ZT7280
T491D336K020ZT7280
Κατεβάστε: T491D336K020ZT7280.pdf
T491D336K020ZTPB01
T491D336K020ZTPB01
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών