T491D227K006ZT
KEMETKEMET
KEMET
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 220.UF 6.0V
Φύλλα δεδομένων: T491D227K006ZT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491D227K006ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 220.UF 6.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 103303 pcs Φύλλο δεδομένων T491D227K006ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 700 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 220µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm
χωρητικότητα 220µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491D227K006AT2478
T491D227K006AT2478
Σε απόθεμα: 86661 pcs
Κατεβάστε: T491D227K006AT2478.pdf
RFQ
T491D227K006ATPLP1
T491D227K006ATPLP1
Σε απόθεμα: 89348 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
T491D227K006ZTZ012
T491D227K006ZTZ012
Κατεβάστε:
T491D227K006ZTAU00
T491D227K006ZTAU00