T491D156K035ZT
KEMETKEMET
KEMET
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 15.0UF 35.0V
Φύλλα δεδομένων: T491D156K035ZT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491D156K035ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 15.0UF 35.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 127178 pcs Φύλλο δεδομένων T491D156K035ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 800 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 15µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm
χωρητικότητα 15µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491D156K035ZGZV10
T491D156K035ZGZV10
Σε απόθεμα: 66530 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
T491D156K035ZT7280
T491D156K035ZT7280
Σε απόθεμα: 153567 pcs
Κατεβάστε: T491D156K035ZT7280.pdf
RFQ
T491D156K035AT7280
T491D156K035AT7280
Κατεβάστε: T491D156K035AT7280.pdf
T491D156K035ZTAC01
T491D156K035ZTAC01
Κατεβάστε:
T491D156K035ZTZ012Z032
T491D156K035ZTZ012Z032
T491D156K035ZTAU00
T491D156K035ZTAU00
Κατεβάστε: T491D156K035ZTAU00.pdf
T491D156K035ZTAC00
T491D156K035ZTAC00