T491D156K025AH
KEMETKEMET
T491D156K025AH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 15UF 25V 10% 2917
Φύλλα δεδομένων: T491D156K025AH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491D156K025AH Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 15UF 25V 10% 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 69984 pcs Φύλλο δεδομένων T491D156K025AH.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric) Αλλα ονόματα 399-10185-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 15µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 1 Ohm χωρητικότητα 15µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491D156K020ZTZ012
T491D156K020ZTZ012
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP TANT 15.0UF 20.0V
Σε απόθεμα: 161614 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
T491D156K025AG
T491D156K025AG
Περιγραφή: CAP TANT 15.0UF 25.0V
Σε απόθεμα: 104487 pcs
Κατεβάστε: T491D156K025AG.pdf
RFQ
T491D156K025AH4818
T491D156K025AH4818
Κατεβάστε: T491D156K025AH4818.pdf
T491D156K025AT2478
T491D156K025AT2478
Κατεβάστε: T491D156K025AT2478.pdf
T491D156K020ATAUTO
T491D156K020ATAUTO
Κατεβάστε: T491D156K020ATAUTO.pdf
T491D156K025AH4450
T491D156K025AH4450