T491D107M010ZT
KEMETKEMET
T491D107M010ZT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 100UF 10V 20% 2917
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491D107M010ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 100UF 10V 20% 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5950 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric) Αλλα ονόματα 495-2224-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 800 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 100µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm
χωρητικότητα 100µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491D107M010ZTAC00
T491D107M010ZTAC00
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP TANT 100.UF 10.0V
Σε απόθεμα: 167863 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
T491D107M010ZT7290
T491D107M010ZT7290
Κατεβάστε:
RFQ
T491D107M010AT7650
T491D107M010AT7650
Κατεβάστε: T491D107M010AT7650.pdf
T491D107M010ATAUTO2478
T491D107M010ATAUTO2478
Κατεβάστε: T491D107M010ATAUTO2478.pdf
T491D107M010ZT7027
T491D107M010ZT7027
T491D107M010ZT7290ZV11
T491D107M010ZT7290ZV11
Κατεβάστε: T491D107M010AT7454.pdf
T491D107M010ZT7280
T491D107M010ZT7280
Κατεβάστε: T491D107M010ZT7280.pdf
T491D107M010ATAUTO
T491D107M010ATAUTO
Κατεβάστε: T491D107M010ATAUTO.pdf
T491D107M010ZT2478
T491D107M010ZT2478
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών