T491D107M010AH
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 100.UF 10.0V
Φύλλα δεδομένων: T491D107M010AH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491D107M010AH Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 100.UF 10.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80636 pcs Φύλλο δεδομένων T491D107M010AH.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 700 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 100µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm χωρητικότητα 100µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491D107M010AH4777
T491D107M010AH4777
Σε απόθεμα: 77785 pcs
Κατεβάστε: T491D107M010AH4777.pdf
RFQ
T491D107M010AH24787622
T491D107M010AH24787622
Σε απόθεμα: 80108 pcs
Κατεβάστε: T491D107M010AH24787622.pdf
RFQ
T491D107M010AH2478
T491D107M010AH2478