T491C686K004AT4160
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 68.0UF 4.0V
Φύλλα δεδομένων: T491C686K004AT4160.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491C686K004AT4160 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 68.0UF 4.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 256184 pcs Φύλλο δεδομένων T491C686K004AT4160.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.5 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 68µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2312 (6032 Metric) 1.5 Ohm χωρητικότητα 68µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491C686K004AH
T491C686K004AH
Σε απόθεμα: 154112 pcs
Κατεβάστε: T491C686K004AH.pdf
RFQ
T491C686K004AT41607280
T491C686K004AT41607280
Σε απόθεμα: 309988 pcs
Κατεβάστε: T491C686K004AT41607280.pdf
RFQ
T491C686K004AT41607010
T491C686K004AT41607010
Κατεβάστε: T491C686K004AT41607010.pdf
T491C686K006AH
T491C686K006AH
Περιγραφή: CAP TANT 68.0UF 6.0V
Κατεβάστε: T491C686K006AH.pdf
T491C686K004AT
T491C686K004AT