T491C227K010ZT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 220.UF 10.0V
Φύλλα δεδομένων: T491C227K010ZT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491C227K010ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 220.UF 10.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 104621 pcs Φύλλο δεδομένων T491C227K010ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 900 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 220µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 900 mOhm χωρητικότητα 220µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491C227K010ATPLSR
T491C227K010ATPLSR
Σε απόθεμα: 91044 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
T491C227M004ZT
T491C227M004ZT
Περιγραφή: CAP TANT 220UF 20% 4V 2312
Σε απόθεμα: 5245 pcs
Κατεβάστε: T491C227M004ZT.pdf
RFQ
T491C227K010ZT7280
T491C227K010ZT7280