T491C226M025ZT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 22.0UF 25.0V
Φύλλα δεδομένων: T491C226M025ZT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491C226M025ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 22.0UF 25.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 182499 pcs Φύλλο δεδομένων T491C226M025ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 22µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 1 Ohm
χωρητικότητα 22µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491C226M025AT4539
T491C226M025AT4539
Σε απόθεμα: 166866 pcs
Κατεβάστε: T491C226M025AT4539.pdf
RFQ
T491C226M025ZT7280Z154
T491C226M025ZT7280Z154
Σε απόθεμα: 164766 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Κατεβάστε: T491C226M025AT7280.pdf
T491C226M025ZTZV10
T491C226M025ZTZV10
Κατεβάστε:
T491C226M025ATPLP1
T491C226M025ATPLP1
T491C226M025ATZ1547280
T491C226M025ATZ1547280
T491C226M025ZTZ154
T491C226M025ZTZ154
Περιγραφή: CAP TANT 22UF 25V 20% 2312
T491C226M025ZTZ1547280
T491C226M025ZTZ1547280
T491C226M025ZT4860
T491C226M025ZT4860
T491C226M025ZT7280
T491C226M025ZT7280
Κατεβάστε: T491C226M025ZT7280.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών