T491C226M016ZT
KEMETKEMET
T491C226M016ZT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 22UF 16V 20% 2312
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491C226M016ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 22UF 16V 20% 2312 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4714 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά T491 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric) Αλλα ονόματα 495-2245-2
B45196H3226M309
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.5 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 22µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1.5 Ohm
χωρητικότητα 22µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491C226M016ZT7027
T491C226M016ZT7027
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP TANT 22.0UF 16.0V
Σε απόθεμα: 207037 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
T491C226M016ZGPV10ZB01
T491C226M016ZGPV10ZB01
Κατεβάστε:
RFQ
T491C226M016ZTAU00
T491C226M016ZTAU00
Κατεβάστε: T491C226M016ZTAU00.pdf
T491C226M016ZTZB01Z010
T491C226M016ZTZB01Z010
T491C226M016AT7622
T491C226M016AT7622
Κατεβάστε: T491C226M016AT7622.pdf
T491C226M016ZT7280
T491C226M016ZT7280
Κατεβάστε: T491C226M016ZT7280.pdf
T491C226M016ZTZ012
T491C226M016ZTZ012