T491C226M016AT41007280
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 22.0UF 16.0V
Φύλλα δεδομένων: T491C226M016AT41007280.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491C226M016AT41007280 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 22.0UF 16.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 292840 pcs Φύλλο δεδομένων T491C226M016AT41007280.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.5 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 22µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1.5 Ohm χωρητικότητα 22µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491C226M016AT4021
T491C226M016AT4021
Σε απόθεμα: 213679 pcs
Κατεβάστε: T491C226M016AT4021.pdf
RFQ
T491C226M016AS
T491C226M016AS
Περιγραφή: CAP TANT 22UF 16V 20% 2312
Κατεβάστε: T491C226M016AS.pdf
RFQ
Κατεβάστε: T491C226M016AT4100.pdf
T491C226M016AT
T491C226M016AT