T491C157M006AT4380
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 150.UF 6.0V
Φύλλα δεδομένων: T491C157M006AT4380.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491C157M006AT4380 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 150.UF 6.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70306 pcs Φύλλο δεδομένων T491C157M006AT4380.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.2 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 150µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 1.2 Ohm χωρητικότητα 150µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491C157M004AT4280
T491C157M004AT4280
Περιγραφή: CAP TANT 150.UF 4.0V
Σε απόθεμα: 188700 pcs
Κατεβάστε: T491C157M004AT4280.pdf
RFQ
T491C157M006ZTAU00
T491C157M006ZTAU00
Σε απόθεμα: 71900 pcs
Κατεβάστε: T491C157M006ZTAU00.pdf
RFQ
T491C157M006AT
T491C157M006AT
Περιγραφή: CAP TANT 150UF 6.3V 20% 2312