T491C156M020AT4280
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 15.0UF 20.0V
Φύλλα δεδομένων: T491C156M020AT4280.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491C156M020AT4280 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 15.0UF 20.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 220858 pcs Φύλλο δεδομένων T491C156M020AT4280.pdf
Τάση - Ονομαστική 20V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.7 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 15µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) 1.7 Ohm χωρητικότητα 15µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491C156M020ZT
T491C156M020ZT
Σε απόθεμα: 348613 pcs
Κατεβάστε: T491C156M020ZT.pdf
RFQ
T491C156M020AT
T491C156M020AT
Περιγραφή: CAP TANT 15UF 20V 20% 2312