T491C156K016AT7280
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 15.0UF 16.0V
Φύλλα δεδομένων: T491C156K016AT7280.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491C156K016AT7280 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 15.0UF 16.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 247784 pcs Φύλλο δεδομένων T491C156K016AT7280.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric)
Αλλα ονόματα 399-18053-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.6 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 15µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1.6 Ohm χωρητικότητα 15µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491C156K020AH
T491C156K020AH
Περιγραφή: CAP TANT 15UF 20V 10% 2312
Σε απόθεμα: 136795 pcs
Κατεβάστε: T491C156K020AH.pdf
RFQ
T491C156K016ZT
T491C156K016ZT
Κατεβάστε: T491C156K016ZT.pdf
RFQ
T491C156K016AT
T491C156K016AT
Περιγραφή: CAP TANT 15UF 16V 10% 2312