T491C156K010AT4153
KEMETKEMET
KEMET
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 15.0UF 10.0V
Φύλλα δεδομένων: T491C156K010AT4153.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491C156K010AT4153 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 15.0UF 10.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 297150 pcs Φύλλο δεδομένων T491C156K010AT4153.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.8 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 15µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1.8 Ohm χωρητικότητα 15µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491C156K010ATAU04
T491C156K010ATAU04
Σε απόθεμα: 269377 pcs
Κατεβάστε: T491C156K010ATAU04.pdf
RFQ
T491C156K010AH
T491C156K010AH
Σε απόθεμα: 147813 pcs
Κατεβάστε: T491C156K010AH.pdf
RFQ
T491C156K010AT
T491C156K010AT
Περιγραφή: CAP TANT 15UF 10V 10% 2312