T491C107M006ZT
KEMETKEMET
T491C107M006ZT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 100UF 6.3V 20% 2312
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491C107M006ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 100UF 6.3V 20% 2312 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5609 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά T491 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric) Αλλα ονόματα 495-2192-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.2 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 100µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 1.2 Ohm
χωρητικότητα 100µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491C107M006AT
T491C107M006AT
Κατασκευαστές: KEMET
Σε απόθεμα: 269171 pcs
Κατεβάστε: T491C107M006AT.pdf
RFQ
T491C107M006ZTZV10
T491C107M006ZTZV10
Περιγραφή: CAP TANT 100.UF 6.0V
Κατεβάστε:
RFQ
T491C107M006ZT7290
T491C107M006ZT7290
Κατεβάστε:
T491C107M006ZT7280
T491C107M006ZT7280
Κατεβάστε: T491C107M006ZT7280.pdf
T491C107M006ZTAU00
T491C107M006ZTAU00
Κατεβάστε: T491C107M006ZTAU00.pdf
T491C107M006AT7027
T491C107M006AT7027
Κατεβάστε: T491C107M006AT7027.pdf
T491C107M006ZTZ012
T491C107M006ZTZ012
Κατεβάστε: T491C107M006AT4860.pdf
T491C107M006ATPLP1
T491C107M006ATPLP1
T491C107M006ZTZS10
T491C107M006ZTZS10